تبلیغات
تدریس نوین - نرم افزار های اول دبیرستان مژده به همه دبیران و دانش آموزان عزیز سه نرم افزار جدید ریاضی در قالب های مختلف(softwares highschool)
 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ  ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ  ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ
تبلیغات

آرشیو

آرشیو ماهانه
اسفند 1392
بهمن 1392
آذر 1390
آبان 1390
مهر 1390
خرداد 1390

همه آرشیوها

آمار سایت
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :

اَبر چسب
حل معادله درجه دو از طریق دلتا , equivalation , مجموعه , بحث توانرسانی , نرم افزار ریاضی برای موبایل , آهنگ زیبای وطنم , powerpoint highschool , اشتراک و اجتماع مجموعه ها , پاورپوینت های دبیرستان , نرم افزار حل معادلات درجه دو ,

لینک دوستان

کاربران قدیمی کامپیوتر

همه لینکهاپست ثابت
دریافت کد

نرم افزار های اول دبیرستان مژده به همه دبیران و دانش آموزان عزیز سه نرم افزار جدید ریاضی در قالب های مختلف(softwares highschool)

 
مژده به علاقه مندان نرم افزار های ریاضی
همه این نرم افزار های طراحی گردیده در صفحات یک و دو این  وبلاگ ،  با فونت لاتین می باشد ولی مجموعه عظیم نرم افزار های ریاضی اول دبیرستان  با گرافیک و فونت کاملا فارسی  طراحی گردیده و به منظور دسترسی به آن می توانید با شماره زیر تماس خاصل نمایید  ، در ضمن جهت ساختن  هر نوع نرم افزار ریاضی با توجه به  سلیقه   شما با ما تماس بگیرید :

09173764087نرم افزار جدید
نرم افزار رسم معادله درجه دو (رسم سهمی )این نرم افزار با دادن اعداد مربوط به معادله درجه دو ، سهمی مربوط به آن را رسم می کند .
حجم : 658 kb
.یافتن شیب و معادله خط-در این نرم افزار با داشتن مختصات دو نقطه می توان شیب خط گذرنده از این دو نقطه را بدست آورد و نیز معادله خط آن را پیدا کرد.
حجم : 650  kb
جهت دریافت نرم افزار از لینک آبی رنگ  بالا استفاده کنید.

در این نرم افزار ، یک دستگاه دو معادله و دو مجهول به شما ارائه می شود که می توان ابتدا دو خط مربوط به دستگاه را در دستگاه مختصات رسم نمود سپس با استفاده از  یک فرمول ، x , y را حساب کرده و همین    x , y که مختصات نقطه برخورد این دو خط می باشد را به محل برخورد این دو خط انتقال می دهد.
حجم : 774 kb
جهت دریافت نرم افزار از لینک سبز رنگ  بالا استفاده کنید.


 این نرم افزار که مخصوص موبایل می باشد توسط دانش آموز بزرگوار ذبیرستان تیز هوشان بنام آقای محمد زبیری طراحی گردیده که از لحاظ نرم افزاری جالب می باشد ولی از لحاظ محتوایی نیاز به بازنگری بیشتر دارد . انشا الله در روز های بعد نرم افزار های بیشتری از این دوست عزیز در وبلاگ خواهید دید.
برای استفاده این نرم افزار پس از دانلود آن ،از winrar طریق  آنرا extract کرده و فایل با پسوند jar را در موبایل نصب نموده، سپس از آن استفاده کنید .
حجم : 722 kb
همین جا از این دوست عزیز که آنرا طراحی نموده تشکر می نمایم .

یافتن ریشه های معادله  درجه دو از طریق دلتا


 معادله درجه دویی به شما ارائه می شود که با جاگذاری اعداد در مضرب های مربوطه و کلیک آیکن  یافتن دلتا ، مراحل  فرمول دلتا و محاسبه دلتا نشان داده می شود. سپس اگر دلتا مثبت باشد دو جواب ، اگر صفر باشد یک جواب و اگر منفی باشد جوابی ندارد به شما نشان داده می شود .بهتر است خود نرم افزار را امتحان کنید .سرعت محاسبه نیز به شما داده می شود که با افزایش آن  ، سرعت محاسبه ریشه و دلتا کمتر خواهد شد . این نرم افزار آموزش بسیار خوبی برای کلاس اول دبیرستان می باشد .حجم :662 kb

نرم افزار تجزیه  

در این نرم افزار با جایگذاری چند عدد در معادله درجه دو می توان انرا تجزیه کرد

حجم : 601 kb

نویسنده : غلامرضا ملا احمدی شنبه 14 آبان 1390 نظرات () ادامه مطلب
تگ: نرم افزار اول دبیرستان ، حل معادلات درجه دو ، نرم افزار حل معادلات درجه دو ، حل معادله درجه دو از طریق دلتا ، نرم افزار ریاضی برای موبایل ، equivalation ،
 


|
جستجو
?
جستجو

تبلیغات

مدیریت

صفحات جانبی
http://emto2.persiangig.com/yazdmusic/forum.png مدیر وبلاگ

لینکستان

وبلاگ محمدرضا باباعلی
وبلاگ بهروزبهروزی
بهتین وبلاگ فناوری
آموزش دروس پایه هفتم
سایت مرجع
مرکز دانلود موبایل
موعودنامه
یکــ فروم

همه لینکها ارسال لینک